FAQ – najczęściej zadawane pytania

Ile kosztuje wykonanie strony internetowej?

Cena wykonania strony internetowej różni się w zależności od potrzeb projektu. W mojej ofercie znajdziesz trzy pakiety – onepage (strona bez podstron) – 450 PLN, multipage (do 6 podstron) – 700 PLN oraz sklep internetowy – 1400 PLN.

Ile zajmuje wykonanie strony internetowej?

Czas wykonania strony internetowej zależy od stopnia jej rozbudowania, liczby dodatkowych funkcjonalności. Strona onepage wykonam od 2 do 5 dni, multipage od 3 do 8 a sklep internetowy od 10 do 14.

Czym jest hosting?

Hosting to usługa internetowa polegająca na przechowywaniu danych, plików i treści związanych z Twoją stroną internetową na serwerach internetowych. Serwery hostingowe są komputerami, które są stale podłączone do Internetu i zapewniają dostęp do Twojej strony przez przeglądarkę internetową użytkowników.

Czym jest domena?

Domena to adres internetowy, który identyfikuje Twoją stronę w Internecie. Składa się z unikalnej nazwy oraz końcówki domeny (np. .com, .pl, .org), która określa rodzaj strony lub lokalizację geograficzną.
Domena pozwala użytkownikom łatwo odnaleźć Twoją stronę w sieci, podobnie jak adresy w książce telefonicznej. Wpisanie nazwy domeny w przeglądarkę internetową prowadzi bezpośrednio do Twojej strony, umożliwiając dostęp do jej treści i funkcji.

Czy po wdrożeniu nie znając się na programowaniu będę mógł zmienić tekst czy obrazy na stronie?

Tak, stronę tworzę na systemie zarządzania treścią WordPress, na którym łatwo jest zmienić podstawowe elementy strony.

Czy wystawiasz fakturę?

Nie posiadam działalności gospodarczej więc nie mogę wystawić faktury.

Kiedy muszę zapłacić za wykonane zlecenie?

Płatność po wykonaniu zlecenia zwykle do trzech dni po jego zakończeniu.

Zadaj pytanie
Dzień dobry,
Jak mogę ci pomóc?