Poprzednie realizacje

Zapraszam do obejrzenia moich poprzednich realizacji.

Alpakigi

2023-10-25

Młody, utalentowany, pełen pasji i pomysłów Pan Jakub stworzył naszą stronę internetową już jakiś czas temu. Jesteśmy bardzo zadowoleni z naszej współpracy. Prezentuje pełen profesjonalizm w tematyce budowania stron internetowych.

W elegancki sposób potrafi zasugerować pomysł, który okazuje się strzałem w dziesiątkę. W swojej pracy jest przede wszystkim słowny, solidny i terminowy.

Zawsze w stałym kontakcie, co myślimy jest również ogromnym Jego atutem.

Więc jeśli potrzebujesz stworzyć stronę internetową dla swojej działalności, nie zastanawiaj się już dłużej tylko kontaktuj się z Jakubem. Polecamy Go serdecznie.

Jadwiga Iga
Strona internetowa alpakigi.pl realizacja

non-omnis.pl

2023-10-25

Polecamy usługi p. Jakuba. Zrealizował nasz projekt dodając swoje istotne uwagi, optymalizując stronę i wskazując, na to, co się sprawdzi, a czego lepiej unikać. Na pewno skorzystamy ponownie!

Sylwia

stanislawskabeauty.pl

2023-10-27

Jestem bardzo zadowolona z projektu Kuby. Zdolny, pomysłowy i pełen zaangażowania. Do swojej pracy podchodzi z pasją i dbałością o każdy najmniejszy szczegół, słucha tego czego oczekuje klient i potrafi znaleźć najlepsze rozwiązanie. Swoją pracę wykonuje szybko, terminowo i w bardzo przystępnej cenie. Moją stronę zaprojektował w estetyczny, przejrzysty sposób i spełnił wszystkie oczekiwania oraz potrafił zaproponować najlepsze rozwiązania. Projekty tworzy w nowoczesny i funkcjonalny sposób, widać że jest na bieżąco i ciagle się rozwija w tym co robi.

Nie zastanawiaj się dłużej Kuba to świetny profesjonalista!

Kinga

www.motorsunion.com

2024-02-11

Projekt strony oraz wykonanie od A do Z na najwyższym poziomie. Szybka realizacja, niezliczona ilość rad, a w szczególności świetny kontakt w sprawach technicznych. Jestem bardzo zadowolony ze współpracy. Serdecznie polecam!

Maciek

www.marcingredka.com

2023-10-25

Profesjonalne podejście do klienta. Kuba zrobił wszystko o co prosiłem dzięki czemu moja strona jest taka jaką chciałem aby była. Z czystym sumieniem polecam!

Marcin

Podobają ci się moje realizacje?

Sprawdź co oferuję – jasno, bez ukrytych kosztów i niespodzianek.
Zadaj pytanie
Dzień dobry,
Jak mogę ci pomóc?